Serge Lesage

Firma Serge Lesage to francuski producent nowoczesnych dywanów, wykonywanych wyłącznie w procesie najlepszej ręcznej produkcji. Nasza oferta to dywany dostępne „od ręki” występujące w określonych rozmiarach i kolorach oraz nieograniczona możliwość zmieniania kolorów, kształtów, rozmiarów, surowców a nawet wzorów za pomocą intuicyjnego kreatora dostępnego online. Istnieje też możliwość wykonania dowolnych dywanów, na indywidualne zamówienie, które mogłyby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby a
przede wszystkim idealnie wpisać się w stylistykę Waszych wnętrz. Wystarczy przesłać do nas projekt w celu akceptacji oraz wyceny.

Wysoka jakość i ręczna produkcja to cechy wszystkich dywanów tworzonych przez tę firmę. Są one wynikiem ścisłej współpracy pomiędzy kulturami, w ramach której współczesne wzornictwo i wiedza rzemieślnika współdziałają ze sobą, a szacunek dla umiejętności przodków i wymagań środowiskowych łączą się ze sobą, aby pisać nową, piękną przyszłość.

W stałej ofercie magazynowej firmy występuje kilkadziesiąt modeli dywanów a nowe kolekcje prezentowane są raz do roku na najważniejszych targach wnętrzarskich w Mediolanie i Paryżu.

Pozostałe Tkaniny